POJEMNIK NA KÓŁKACH NA PRODUKTY SYPKIE PP/PC 81L | Yato YG-09109
| Pojemność: | 81 l |
|---|---|
| Wymiary | 760x330x740 mm |
| Materiał | PP |
| Kolor | biały |
| Materiał pokrywki | PC |
| Kółka | TAK |
| Liczba kółek | 4 |
| Materiał kółka | TPR |
| Możliwość mycia w zmywarce | nie |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Odporność na uszkodzenia mechaniczne | tak |
| Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów | nie |
| Zawartość zestawu | pojemnik, szufelka (950 ml) |
| Zastosowanie | przechowywanie, transport i dozowanie produktów sypkich, takich jak: mąka, cukier, sól, ryż, kasza |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |
523,00 zł netto / 643,29 zł brutto
523,00 zł netto / 643,29 zł brutto
Pojemnik na produkty sypkie 81 L marki YATO.
Pojemnik przeznaczony jest do przechowywania, transportu i dozowania produktów sypkich, takich jak:
- mąka
- cukier
- sól
- ryż
- kasza
Idealnie nadaje się do większych kuchni, piekarni i cukierni.
Wykonany jest z najwyższej jakości polipropylenu, odpornego na uszkodzenia i łatwego w utrzymaniu w czystości. Dodatkowo gładkie ścianki i zaokrąglone krawędzie wewnetrzne ułatwiają czyszczenie go.
Duży otwór wsypowy zamykany jest przesuwaną pokrywką wykonaną z poliwęglanu, bardzo mocnego i odpornego na uderzenia. Rozmiar otworu umożliwia wsypywanie zawartości bezpośrednio z worków o pojemnosci 25 kg lub nawet 50 kg.
Pojemność pojemnika wynosi 81 L co pozwala pomieścić, np. 77 kg cukru lub 63 kg mąki.
W zestawie znajduje się także szufelka o pojemności 950 ml, którą można powiesić wewnątrz pojemnika na specjalnym haczyku.
Pojemnik posiada 4 wytrzymałe kółka, w tym 2 skrętne, wykonane są z miękkiego i cichego materiału TPR, które nie pozostawiają śladów na podłodze.
Polemnik ma wymiary 760 x 330 x 740 mm co pozwala na trzymanie go pod blatem stołu roboczego.
Informacje dodatkowe
| Pojemność: | 81 l |
|---|---|
| Wymiary | 760x330x740 mm |
| Materiał | PP |
| Kolor | biały |
| Materiał pokrywki | PC |
| Kółka | TAK |
| Liczba kółek | 4 |
| Materiał kółka | TPR |
| Możliwość mycia w zmywarce | nie |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Odporność na uszkodzenia mechaniczne | tak |
| Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów | nie |
| Zawartość zestawu | pojemnik, szufelka (950 ml) |
| Zastosowanie | przechowywanie, transport i dozowanie produktów sypkich, takich jak: mąka, cukier, sól, ryż, kasza |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |


















