Komplet sztućców Paros 24 szt. w pudełku 9877 | Kulig
| Długość: | 267 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 195 mm |
| Wysokość: | 45 mm |
| Kolekcja: | Paros |
| Materiał: | Stal nierdzewna 18/0 |
| Zmywarka: | Tak |
| Mikrofala: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |
69,99 zł netto / 86,09 zł brutto
69,99 zł netto / 86,09 zł brutto
Sztućce Paros wykonane są z wysokogatunkowej stali 18/0. Są dopuszczone do kontaktu z żywnością oraz przeznaczone do mycia w zmywarkach. Ich nowoczesność i oryginalność sprawia, że nadają się na każdy stół. Polecamy wszystkim, którzy cenią sobie wyrafinowaną stylistykę w każdym szczególe oraz tym, którym zależy na jakości i długoletnim użytkowaniu.
W skład zestawu wchodzi:
- 6 łyżeczek do herbaty 144mm/1,5mm/18g*
- 6 noży obiadowych 202mm/2,5mm/42g*
- 6 łyżek obiadowych 194mm/2,0mm/37*
- 6 widelców obiadowych 197mm/2,0mm/34g*
*długość/grubość/waga
Informacje dodatkowe
| Długość: | 267 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 195 mm |
| Wysokość: | 45 mm |
| Kolekcja: | Paros |
| Materiał: | Stal nierdzewna 18/0 |
| Zmywarka: | Tak |
| Mikrofala: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |












