Łyżeczka koktajlowa Capri 8425 | Kulig
| Długość: | 200 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 27 mm |
| Wysokość: | 15 mm |
| Kolekcja: | Capri |
| Materiał: | Stal nierdzewna 18/10 |
| Zmywarka: | Tak |
| Mikrofala: | Nie |
| Kolor: | Dwukolorowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |
4,99 zł netto / 6,14 zł brutto
4,99 zł netto / 6,14 zł brutto
Łyżeczka coctailowa Capri marki Kulig.
Łyżeczka wykonana jest z wypolerowanej, wysokogatunkowej stali 18/10, posiada smukłą, ergonomiczną rękojeść o odpowiedniej długości, umożliwiającej łatwe sięganie do głębszych i węższych naczyń, jak wysokie szklanki na koktajle, kawę latte, czy smukłe pucharki do warstwowych deserów.
Sztućce Capri posiadają certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością, są łatwe w czyszczeniu oraz nadają się do mycia w zmywarce. Trwałość materiału, z którego zostały wykonane gwarantuje długoletnie użytkowanie.
Nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością wykonania, to zalety tego produktu, doskonale sprawdzą się w restauracjach jak i w codziennym, domowym użytkowaniu.
Parametry łyżeczki;
200mm/2,0mm/0,33g
Informacje dodatkowe
| Długość: | 200 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 27 mm |
| Wysokość: | 15 mm |
| Kolekcja: | Capri |
| Materiał: | Stal nierdzewna 18/10 |
| Zmywarka: | Tak |
| Mikrofala: | Nie |
| Kolor: | Dwukolorowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |







