Łyżeczka Tala 3 sztuki zawieszka 6735 | Kulig
| Długość: | 144 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 31 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 18/0 |
| Zmywarka: | Tak |
| Mikrofala: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |
7,29 zł netto / 8,97 zł brutto
7,29 zł netto / 8,97 zł brutto
Zestaw trzech łyżeczek do herbaty na zawieszce z serii Tala, wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/0.
Prosty, klasyczny kształt sprawia, iż sztućce Tala nadają się na każdy stół, zarówno do użytku domowego, jak również do restauracji.
Można myć w zmywarce.
Informacje dodatkowe
| Długość: | 144 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 31 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 18/0 |
| Zmywarka: | Tak |
| Mikrofala: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |










