Widelec Tala 6681 | Kulig
| Długość: | 197 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 21 mm |
| Kolekcja: | Tala |
| Materiał: | Stal nierdzewna 18/0 |
| Zmywarka: | Tak |
| Mikrofala: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |
2,79 zł netto / 3,43 zł brutto
2,79 zł netto / 3,43 zł brutto
Widelec obiadowy z serii Tala.
Sztućce Tala wykonane są z wysokogatunkowej stali 18/0. Są dopuszczone do kontaktu z żywnością oraz przeznaczone do mycia w zmywarkach. Ich nowoczesność i oryginalność sprawia, że nadają się na każdy stół. Polecamy wszystkim, którzy cenią sobie wyrafinowaną stylistykę w każdym szczególe oraz tym, którym zależy na jakości i długoletnim użytkowaniu.
Informacje dodatkowe
| Długość: | 197 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 21 mm |
| Kolekcja: | Tala |
| Materiał: | Stal nierdzewna 18/0 |
| Zmywarka: | Tak |
| Mikrofala: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |






