Podstawa szafkowa 1350 mm | Kromet 900.S-1350
SKU: 900.S-1350 Kategoria:
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
1350 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
772 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
620 mm