Stół chłodniczy 2-drzwiowy przeszklony ze zlewozmywakiem 1325×700×850 | Dora Metal DM-91005/700
SKU: DM-91005/700 Kategoria:
Szerokość:
1325 mm
Głębokość:
700 mm
Wysokość:
850 mm
Liczba komór:
2
Temperatura min.:
+2 °C
Temperatura max.:
+10 °C
Moc elektryczna:
297W
Napięcie:
230V/50Hz
Pojemność:
126 L
Moc chłodnicza:
605 W
Czynnik chłodniczy:
R290
Klasa energetyczna:
C
Kod produktu:
DM-91005/700
info@multifrigo.pl
Stół chłodniczy 2-drzwiowy przeszklony ze zlewozmywakiem 1325×700×850
W standardzie:
AS – płyta nierdzewna z rantem
moduł (0) – drzwi pełne
zlewozmywak o wymiarach 297x238x150 (mm)
– komory przystosowane do poj.: dla B=600 mm 2/3 GN, dla B=700 mm 1/1 GN
– każda komora standardowo wyposażona w 1 ruszt i 2 kpl. prowadnic
zawias samodomykacz
Informacje dodatkowe
Szerokość:
1325 mm
Głębokość:
700 mm
Wysokość:
850 mm
Liczba komór:
2
Temperatura min.:
+2 °C
Temperatura max.:
+10 °C
Moc elektryczna:
297W
Napięcie:
230V/50Hz
Pojemność:
126 L
Moc chłodnicza:
605 W