Szafa chłodnicza jednostronnie przeszklona, drzwi suwane SCh-SR 1600/WH/BP | RAPA
SKU: SCh-SR 1600/WH/BP Kategoria:
Szerokość:
1600
Głębokość:
745
Wysokość:
2190
klasa klimatyczna:
3
zakres temperatur:
+1°C ÷ +10°C
Czynnik chłodniczy (HC):
R-290
Napięcie znamionowe:
230 V~ / 50 Hz
moc znamionowa:
570 W ÷ 600 W
odszranianie:
automatyczne
odparowanie skroplin:
automatyczne
info@multifrigo.pl
Szafa chłodnicza jednostronnie przeszklona, drzwi suwane SCh-SR 1600/WH/BP
  • Agregat wewnętrzny zasilany ekologicznym czynnikiem R-290
  • Dno komory przechowalniczej ze stali nierdzewnej „lustro”
  • Kratka wentylacyjna zamykana na magnes
  • Nogi regulowane
  • Drzwi przeszklone, rozsuwane
  • Oświetlenie LED
  • Wszystkie szyby zespolone, hartowane obustronnie, niskoemisyjne
  • Elektroniczny regulator temperatury z wyświetlaczem od strony obsługi
  • 3 klasa klimatyczna
  • Chłodzenie dynamiczne
  • System automatycznego odparowania skroplin
  • Korpus malowany na kolor RAL 7021 Szary czarny mat lub na wybrany kolor ze wzornika RAPA
  • Listwa ze stali nierdzewnej do mocowania wsporników półek
  • Komplet półek plastyfikowanych, gęstych wraz ze wspornikami – 10 szt.
  • Komplet listew cenowych – 10 szt.
  • Wnętrze szafy bez przegrody
  • Informacje dodatkowe
    Szerokość:
    Głębokość:
    745
    Wysokość:
    klasa klimatyczna:
    3
    zakres temperatur:
    +1°C ÷ +10°C
    Czynnik chłodniczy (HC):
    R-290
    Napięcie znamionowe:
    230 V~ / 50 Hz
    moc znamionowa:
    570 W ÷ 600 W