Wózek CAMDOLLY do pojemników termoizolacyjnych Cambro GoBox EPP GN 1/1 | Cambro CD3253EPP158
SKU: CD3253EPP158 Kategoria:
Długość:
530 mm
Szerokość:
325 mm
Wysokość:
37 mm
Kolor:
czerwony
Materiał:
ABS
Pojemność:
250 kg
info@multifrigo.pl
Wózek CAMDOLLY do pojemników termoizolacyjnych Cambro GoBox EPP GN 1/1
CAMDOLLY wózek do pojemników termoizolacyjnych GN 1/1 Cambro GoBox
Informacje dodatkowe
Długość:
530 mm
Szerokość:
325 mm
Wysokość:
37 mm