Zmiękczacz wody automatyczny ECO 5 B65 | Mijar
| Szerokość: | 235 mm |
|---|---|
| Długość: | 395 mm |
| Wysokość: | 520 mm |
| Nominalny przepływ wody: | 0-15 L/min |
| Ilość uzdatnionej wody między regeneracjami przy 10°dh | 1500 L |
| Zużycie soli: | 0, 7 kg |
| Zbiornik soli: | 11 kg |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |
| Maksymalna temperatura wody: | <30 °C |
| Waga: | 10 kg |
| Średnica przyłącza: | 3 W |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
1 542,00 zł netto / 1 896,66 zł brutto
1 542,00 zł netto / 1 896,66 zł brutto
Zmiękczacz wody automatyczny ECO 5 B65
Głowica : B65
Regeneracja rozpoczyna się automatycznie w trybie czasowym, dostępna woda podczas regeneracji.
• Elektromechaniczna głowica sterująca
• Proces regeneracji odbywa się w trybie czasowy, co zaprogramowaną ilość dni (np. co 6 dni) rozpoczynając się o ustalonej godzinie (2:00 w nocy).
• Urządzenie łatwe w obsłudze, bardzo niezawodne
• Podczas regeneracji dostępna jest twarda woda
• Głowica może być wyposażona w mieszacz wody
• Maksymalny przepływ wody to 75l/min.
Informacje dodatkowe
| Szerokość: | 235 mm |
|---|---|
| Długość: | 395 mm |
| Wysokość: | 520 mm |
| Nominalny przepływ wody: | 0-15 L/min |
| Ilość uzdatnionej wody między regeneracjami przy 10°dh | 1500 L |
| Zużycie soli: | 0, 7 kg |
| Zbiornik soli: | 11 kg |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |
| Maksymalna temperatura wody: | <30 °C |
| Waga: | 10 kg |
| Średnica przyłącza: | 3 W |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |







