Zmiękczacz wody półautomatyczny ECO 4 E | Mijar
| Szerokość: | 235 mm |
|---|---|
| Długość: | 420 mm |
| Wysokość: | 465 mm |
| Nominalny przepływ wody: | 0-20 L/min |
| Ilość uzdatnionej wody między regeneracjami przy 10°dh | 1050 L |
| Zużycie soli: | 0, 7 kg |
| Zbiornik soli: | 15 kg |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |
| Maksymalna temperatura wody: | <30 °C |
| Waga: | 7 kg |
| Średnica przyłącza: | 3 W |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
977,00 zł netto / 1 201,71 zł brutto
977,00 zł netto / 1 201,71 zł brutto
Zmiękczacz wody automatyczny ECO 5 B65
Głowica : E
Regeneracja rozpoczyna się po wciśnięciu przycisku, brak wody podczas regeneracji.
• Elektroniczna głowica sterująca
• Proces regeneracji odbywa się po ręcznym zainicjowaniu (wciśnięciu przycisku REGEN)
• Cały proces regeneracji przeprowadzony jest automatycznie
• Urządzenie proste w obsłudze
• Podczas regeneracji woda dla urządzenia końcowego nie jest dostępna
• Maksymalny przepływ wody to 35l/min
Informacje dodatkowe
| Szerokość: | 235 mm |
|---|---|
| Długość: | 420 mm |
| Wysokość: | 465 mm |
| Nominalny przepływ wody: | 0-20 L/min |
| Ilość uzdatnionej wody między regeneracjami przy 10°dh | 1050 L |
| Zużycie soli: | 0, 7 kg |
| Zbiornik soli: | 15 kg |
| Dostępność: | Zapytaj sprzedawcę |
| Maksymalna temperatura wody: | <30 °C |
| Waga: | 7 kg |
| Średnica przyłącza: | 3 W |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |



