Kocioł warzelny pośredni elektryczny 150l 18,5kW | Kromet 900.BEK-150
SKU: 900.BEK-150 Kategoria:
LINIA:
900
MOC CAŁKOWITA:
18, 5 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
ZASILANIE:
400 V
POJEMNOŚĆ:
150 l
info@multifrigo.pl
  • Tłoczona pokrywa
  • Wylewka pozwalająca na uzupełnienie wody i sprawne mycie kotła.
  • Dwa sterowniki mocy z płynną regulacją temperatury.
  • Odległość kranu spustowego od podłoża zależna od pojemności kotła (od 245mm do 313mm)
  • Podwójne płaszcze w kotłach zapewniają równomierne grzanie oraz niwelują możliwość przywierania
  • Informacje dodatkowe
    LINIA:
    900
    MOC CAŁKOWITA:
    18, 5 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    ZASILANIE:
    400 V