Kocioł warzelny pośredni elektryczny 200l 24,5kW | Kromet 900.BEK-200
SKU: 900.BEK-200 Kategoria:
MOC CAŁKOWITA:
24, 5 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
ZASILANIE:
400 V
POJEMNOŚĆ:
200 l
  • Odległość kranu spustowego od podłoża zależna od pojemności kotła (od 245mm do 313mm)
    MOC CAŁKOWITA:
    24, 5 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    ZASILANIE:
    400 V