Kocioł warzelny pośredni elektryczny 80 l 12,5kW | Kromet 700.BEK-80
SKU: 700.BEK-80 Kategoria:
LINIA:
700
MOC CAŁKOWITA:
12, 5 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
800 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
ZASILANIE:
400 V
POJEMNOŚĆ:
80 l
info@multifrigo.pl
  • Estetyczna bateria ułatwiająca napełnianie kotła wodą oraz ułatwia mycie.
  • Automatyczne napełnianie płaszcza
  • Wskaźnik ciśnienia oraz zawór bezpieczeństwa
  • Tłoczona podwójna pokrywa
  • Dwa zakresy mocy z płynną regulacją
  • Duży zawór spustowy zapewniający całkowite zlanie potrawy z kotła
  • Podwójne płaszcze w kotłach zapewniają równomierne grzanie oraz niwelują możliwość przywierania
  • Informacje dodatkowe
    LINIA:
    700
    MOC CAŁKOWITA:
    12, 5 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    800 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    700 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    ZASILANIE:
    400 V