Kocioł warzelny pośredni gazowy 150l 21kW | Kromet 900.BGK-150
SKU: 900.BGK-150 Kategoria:
LINIA:
900
MOC CAŁKOWITA:
21 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
LICZBA PALNIKÓW:
1
MOC PALNIKÓW:
21 kW
ZASILANIE:
230 V
info@multifrigo.pl
  • Tłoczona pokrywa
  • Wylewka pozwalająca na uzupełnienie wody i sprawne mycie kotła.
  • Dwa sterowniki mocy z płynną regulacją temperatury.
  • Odległość kranu spustowego od podłoża zależna od pojemności kotła (od 245mm do 313mm)
  • Podwójne płaszcze w kotłach zapewniają równomierne grzanie oraz niwelują możliwość przywierania
  • Informacje dodatkowe
    LINIA:
    900
    MOC CAŁKOWITA:
    21 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    LICZBA PALNIKÓW:
    1
    MOC PALNIKÓW:
    21 kW
    ZASILANIE:
    230 V