Kuchnia elektryczna z piekarnikiem elektrycznym 4×2,6kW + 3,5kW (piekarnik) | Kromet 700.KE-4/PE-1
SKU: 700.KE-4/PE-1 Kategoria:
LINIA:
700
MOC CAŁKOWITA:
13, 9 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
800 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
LICZBA PŁYT:
4
MOC PŁYT:
10, 4 kW
PIEKARNIK:
TAK
ZASILANIE PIEKARNIKA:
ELEKTRYK
ZASILANIE:
400 V
info@multifrigo.pl
  • Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AISI 304.
  • We wszystkich kuchniach elektrycznych zastosowane zostały płyty szybkogrzejne QuickHeat, każda o mocy 2,6 kW i średnicy 220 mm. Płyty umożliwiają szybkie i efektywne nagrzewanie naczyń. Moc płyt regulowana jest 6-cio pozycyjnym przełącznikiem, co pozwalana na regulowanie mocy dostosowane do potrzeb użytkownika.
  • Informacje dodatkowe
    LINIA:
    700
    MOC CAŁKOWITA:
    13, 9 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    800 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    700 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    LICZBA PŁYT:
    4
    MOC PŁYT:
    10, 4 kW
    PIEKARNIK:
    TAK
    ZASILANIE PIEKARNIKA:
    ELEKTRYK
    ZASILANIE:
    400 V