Kuchnia gazowa 4 palnikowa 1×4,5kW+ 1×7,5kW + 2×9,0 kW na podstawie szafkowej zamkniętej | Kromet 900.KG-4.S.D
SKU: 900.KG-4.S.D Kategoria:
LINIA:
900
MOC CAŁKOWITA:
30 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
LICZBA PALNIKÓW:
4
MOC PALNIKÓW:
30 kW
PIEKARNIK:
NIE
info@multifrigo.pl
  • Płyta górna ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 mm
  • Wyprofilowanie frontu gwarantujące czystość pokręteł
  • Energooszczędność
  • Mocne palniki dwukoronowe – 9,0 kW
  • Duże ergonomiczne pokrętła z pierścieniem zabezpieczającym
  • Informacje dodatkowe
    LINIA:
    900
    MOC CAŁKOWITA:
    30 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    LICZBA PALNIKÓW:
    4
    MOC PALNIKÓW:
    30 kW