Kuchnia gazowa chromowana z płytą grzewczą 800 mm na podstawie szkieletowej | Kromet 700.KG/I-800.T
SKU: 700.KG/I-800.T Kategoria:
LINIA:
700
MOC CAŁKOWITA:
9 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
800 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
LICZBA PŁYT:
1
MOC PALNIKÓW:
9 kW
PIEKARNIK:
NIE
info@multifrigo.pl
Kuchnie gazowe z płytą grzewczą o grubości 12 mm zapewniającą różnorodny rozkład temperatur oraz długie utrzymanie ciepła po wyłączeniu urządzenia. Powierzchnia płyty jest chromowana, co ułatwia utrzymanie czystości oraz zachowanie higieny pracy. Jest odporna na działanie różnych czynników, takich jak korozje, sole, kwasy itp. Jej gładka i duża powierzchnia pozwala na zastosowanie garnków o dowolnej średnicy i swobodne ich przesuwanie.
  • Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AISI 304.
  • We wszystkich kuchniach gazowych zastosowane zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.
  • Informacje dodatkowe
    LINIA:
    700
    MOC CAŁKOWITA:
    9 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    800 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    700 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    LICZBA PŁYT:
    1
    MOC PALNIKÓW:
    9 kW