Kuchnia gazowa z piekarnikiem elektrycznym | Kromet 700.KG-4/PE-1
SKU: 700.KG-4/PE-1 Kategoria:
LINIA:
700
MOC CAŁKOWITA:
27, 5 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
800 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
LICZBA PALNIKÓW:
4
MOC PALNIKÓW:
24 kW
PIEKARNIK:
TAK
ZASILANIE PIEKARNIKA:
ELEKTRYK
ZASILANIE:
400 V
info@multifrigo.pl
  • Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AISI 304.
  • Potężne dwukoronowe palniki PowerFire – zapewniające równomierne i szybkie podgrzewanie naczyń.
  • Kuchnie gazowe charakteryzujące się palnikami dwukoronowymi FirePower o różnych mocach 4,5 kW, 7,5 kW i 9 kW. Wyposażone są w pojedyncze i niezależne ruszta, co ułatwia ich czyszczenie . Zarówno palniki jak i ruszta wykonane są z żeliwa, odporne na wysoką temperaturę
  • Informacje dodatkowe
    LINIA:
    700
    MOC CAŁKOWITA:
    27, 5 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    800 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    700 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    LICZBA PALNIKÓW:
    4
    MOC PALNIKÓW:
    24 kW
    PIEKARNIK:
    TAK
    ZASILANIE PIEKARNIKA:
    ELEKTRYK
    ZASILANIE:
    400 V