Lawa grill 400 mm 7kW | Kromet 700.OGL-400
SKU: 700.OGL-400 Kategoria:
LINIA:
700
MOC CAŁKOWITA:
7 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
400 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
280 mm
LICZBA PALNIKÓW:
1
MOC PALNIKÓW:
7 kW
info@multifrigo.pl
  • DUAL TEMPERATURE ZONE
  • Powłoka po umyciu nie przenosi zapachów oraz smaków
  • Ruszt uniweralny do mięsa i ryb
  • Wyjmowany pojemnik na tłuszcz i odpadki
  • Regulowana, dwustopniowa wysokość rusztu
  • Osobne sterowanie dla każdej ze stref
  • Informacje dodatkowe
    LINIA:
    700
    MOC CAŁKOWITA:
    7 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    400 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    700 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    280 mm
    LICZBA PALNIKÓW:
    1
    MOC PALNIKÓW:
    7 kW