Lawa grill 400 mm 7kW na podstawie szkieletowej | Kromet 700.OGL-400.T
SKU: 700.OGL-400.T Kategoria:
MOC CAŁKOWITA:
7 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
400 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
LICZBA PALNIKÓW:
1
MOC PALNIKÓW:
7 kW
    MOC CAŁKOWITA:
    7 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    400 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    700 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    LICZBA PALNIKÓW:
    1
    MOC PALNIKÓW:
    7 kW