Lawa grill 800 mm 14kW na podstawie szafkowej otwartej | Kromet 700.OGL-800.S
SKU: 700.OGL-800.S Kategoria:
MOC CAŁKOWITA:
14 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
800 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
LICZBA PALNIKÓW:
2
MOC PALNIKÓW:
14 kW
    MOC CAŁKOWITA:
    14 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    800 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    700 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    LICZBA PALNIKÓW:
    2
    MOC PALNIKÓW:
    14 kW