Płyta grillowa dwustronna EGR60400 | Bartscher 100437
SKU: BART-100437 Kategoria:
Waga 3,88 kg
Kod produktu:
100437
Szerokość:
600 mm
Głębokość:
400 mm
Wysokość:
15 mm
Wersja
Prostokątna, 1 strona ryflowana, 1 strona gładka
Przystosowane do
właściwości
Możliwość wykorzystania z obu stron
Materiał
Odlew aluminiowy, Z powłoką
Ważna wskazówka
Zapytaj sprzedawcę
Karta produktu:
https://www.bartscher.com/de/permalink/datasheet/100437/pl
Instrukcja obsługi:
https://www.bartscher.com/de/permalink/operatinginstructions/100437/pl
info@multifrigo.pl
Płyta grillowa dwustronna EGR60400
Dwustronna płyta grillowa jest idealnym uzupełnieniem do pieców konwekcyjno-parowych lub piekarników z miejscem na prowadnice o wymiarach 600 x 400 mm. Gładka strona umożliwia pieczenie cudownie chrupiącej pizzy, natomiast na stronie rowkowanej grillowane warzywa lub mięso zyskują typowy grillowy wzór i mocny aromat pieczonej potrawy.
Informacje dodatkowe
Waga 3,88 kg
Kod produktu:
100437
Szerokość:
600 mm
Głębokość:
400 mm
Wysokość:
15 mm