Podgrzewacz frytek 0,7kW na podstawie szafkowej zamkniętej | Kromet 700.PF-1.S.D
SKU: 700.PF-1.S.D Kategoria:
LINIA:
700
MOC CAŁKOWITA:
0, 7 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
400 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
ZASILANIE:
230 V
LINIA:
700
MOC CAŁKOWITA:
0, 7 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
400 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
ZASILANIE:
230 V