Podstawa otwarta 1200 mm | Kromet 700.T-1200
SKU: 700.T-1200 Kategoria:
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
1200 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
566 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
620 mm