Kuchnia elektryczna 4 płytowa 900 mm 4×4,0 kW na podstawie szafkowej zamkniętej | Kromet 900.KE-4.S.D
SKU: 900.KE-4.S.D Kategorie: ,
LINIA:
900
MOC CAŁKOWITA:
16 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
LICZBA PŁYT:
4
MOC PŁYT:
16 kW
PIEKARNIK:
NIE
WYMIAR PŁYTY:
301×301 mm
info@multifrigo.pl
  • Płyta górna ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 mm
  • Kwadratowe płyty szybkogrzejne 300x300mm
  • Duże ergonomiczne pokrętła z pierścieniem zabezpieczającym
  • Płyta górna tłoczona zapewniająca łatwe utrzymanie czystości
  • Sześciostopniowa regulacja mocy
  • Wyprofilowanie frontu gwarantujące czystość pokręteł
  • Informacje dodatkowe
    LINIA:
    900
    MOC CAŁKOWITA:
    16 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    LICZBA PŁYT:
    4
    MOC PŁYT:
    16 kW
    PIEKARNIK:
    NIE
    WYMIAR PŁYTY:
    301×301 mm