Płyta grillowa 1/2gł. + 1/2ryf. chromowana 800 mm 9,6kW na podstawie szkieletowej | Kromet 700.PBE-800GR.T
SKU: 700.PBE-800GR.T Kategoria:
MOC CAŁKOWITA:
9, 6 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
800 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
LICZBA PŁYT:
1
MOC PŁYT:
9, 6 kW
ZASILANIE:
400 V
WYMIAR PŁYTY:
796×560 mm
RODZAJ PŁYTY:
1/2 gładka, 1/2 ryflowana
info@multifrigo.pl
  • system AntiCap – uniemożliwia zaciekanie wykipin do wnętrza wyrobu
  • TwoZone – dwustrefowa niezależna kontrola temperatury
  • chromowana płyta robocza doskonale prezentuje się w każdej kuchni
    MOC CAŁKOWITA:
    9, 6 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    800 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    700 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    LICZBA PŁYT:
    1
    MOC PŁYT:
    9, 6 kW
    ZASILANIE:
    400 V
    WYMIAR PŁYTY:
    796×560 mm