Płyta grillowa gazowa gładka chromowana 400 mm 5,5kW na podstawie szafkowej zamkniętej | Kromet 700.PBG-400G
SKU: 700.PBG-400G Kategoria:
MOC CAŁKOWITA:
5, 5 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
400 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
LICZBA PALNIKÓW:
1
MOC PALNIKÓW:
5, 5 kW
ZASILANIE:
230 V
WYMIAR PŁYTY:
396×560 mm
RODZAJ PŁYTY:
gładka
info@multifrigo.pl
  • system AntiCap – uniemożliwia zaciekanie wykipin do wnętrza wyrobu
  • TwoZone – dwustrefowa niezależna kontrola temperatury
  • chromowana płyta robocza doskonale prezentuje się w każdej kuchni
    MOC CAŁKOWITA:
    5, 5 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    400 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    700 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    LICZBA PALNIKÓW:
    1
    MOC PALNIKÓW:
    5, 5 kW
    ZASILANIE:
    230 V
    WYMIAR PŁYTY:
    396×560 mm