Płyta grillowa gładka 600 mm 8kW na podstawie szafkowej otwartej | Kromet 700.PBE-600G.S
SKU: 700.PBE-600G.S Kategoria:
MOC CAŁKOWITA:
8 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
600 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
MOC PŁYT:
8 kW
ZASILANIE:
400 V
WYMIAR PŁYTY:
596×560 mm
    MOC CAŁKOWITA:
    8 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    600 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    700 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    MOC PŁYT:
    8 kW
    ZASILANIE:
    400 V
    WYMIAR PŁYTY:
    596×560 mm