Płyta grillowa gładka chromowana 400 mm 4,8kW na podstawie szafkowej zamkniętej | Kromet 700.PBE-400G.S.D
SKU: 700.PBE-400G.S.D Kategoria:
MOC CAŁKOWITA:
4, 8 kW
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
400 mm
GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
700 mm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
900 mm
MOC PŁYT:
4, 8 kW
ZASILANIE:
400 V
WYMIAR PŁYTY:
396×560 mm
    MOC CAŁKOWITA:
    4, 8 kW
    SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA:
    400 mm
    GŁĘBOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    700 mm
    WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA:
    900 mm
    MOC PŁYT:
    4, 8 kW
    ZASILANIE:
    400 V
    WYMIAR PŁYTY:
    396×560 mm